درباره ما

تماس با ما

معرفی ما

مجموعه ما یه دوست و یه آشنای قدیمی برای همه‌ی علاقمندان به درس ریاضیه. هر دانش‎آموزی که کوچک‌ترین علاقه‌ای به درس ریاضیات داشته باشه قطعا اسم مارو شنیده چون ما از سال ۷۶ در کنار دانش‎آموزان هستیم و هم‎پا و دوشادوش اونها توی سال‎های اخیر خدماتمون رو ارائه دادیم.

اسم این آشنای قدیمی چیزی نیست جز «انتشارات نخبگان جوان» که همسو با «انتشارات نخبگان جوان» در طی ۱۹ سال گذشته خدمات جدید و منحصربه فردی رو در بحث آموزش ریاضی پیش برده.

ما کارمون رو با بهترین‎ها شروع کردیم و با برترین‎ها ادامه میدیم برای نمونه می‎تونیم به افتخار همکاریمون با سرکار خانم مریم میرزا‎خانی اشاره کنیم که حالا استاد دانشگاه استنفورد و برنده مدال فیلدز (بالاترین جایزه در ریاضیات) هستند.

خالی از لطف نیست که به همکاری خودمون با جناب آقای عباس مومنی هم اشاره کنیم. ایشون در حال حاضر استاد دانشگاه کارلتون هستند.

حالا که صحبت از افراد نخبه و برتر میشه جا داره از دانش‎آموزای برترمون تو این سال‌ها هم یادی کنیم دانش‎آموزی مثل آقای احسان آزرسام برنده مدال برنز المپیاد ریاضیات جهانی سال ۲۰۰۹ که چندین سال عضو انجمن ریاضی‌دانان جوان بودن.

دبیرخونه مرکزی انتشارات نخبگان جوان هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ عصر به جز ایام تعطیل پاسخ‌گوی سوالات همه دانش‎آموزان و والدینشون هست. به همین خاطر هم ما یک واحد پشتیبانی تلفنی خیلی قوی برای پاسخ‌گویی به همه عزیزان در نظر گرفتیم و این نوید رو به شما میدیم که یک تیم کاملا حرفه‌ای اونور خط منتظر شنیدن صدای شما عزیزان هست.

شما می‌تونید اطلاعیه‎ها و اخبار جدید مربوط به انجمن رو از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و تلویزیون و رادیو و یا همین سایت پیگیری کنید.

شماره‌های تماس دبیرخونه : ۰۲۱۸۸۹۲۰۷۲۰