۱۳۹۴/۰۵/۰۸

دانش‌آموزان ما

سینا قصابی فر

دانش آموز پایه هشتم

نفر اول آزمون واترلو

“از دوره ابتدایی ریاضیم خوب بود. همیشه دوست داشتم ریاضی رو خوب درک کنم تا تو ذهنم بمونه. واسه همین دنبال راهی بودم که ریاضی رو بهتر و بیشتر یاد بگیریم. سال ۹۱ یکی از اقوام این علاقه‌ی منو دیده بود انتشارات نخبگان جوان رو به من معرفی کرد و از اون سال من عضو انجمن شدم.

کتابای انجمن از کتاب‌های مدرسه خیلی کامل تر و بهتره. پشتیابانای تلفنی خیلی خوب کمکم کردن که همه‌ی کتاب ها رو تا آخرش بخونم. همیشه به دوستانم از آزمون‌ها، کتاب‌های انجمن و پشتیبانم میگم. تا حالا دو تا از دوستانم هم عضو انجمن شدن.

در آینده دوست دارم جراح قلب بشم”

 

 

آراد حجری

دانش‌آموز پایه ششم-کرج

نفر اول آزمون واترلو

“معلمم خانم ابراهیمی انتشارات نخبگان جوان و بهم معرفی کرد. چند روز قبل عید ۹۴ بود که عضو انجمن شدم.  انجمن تو درس ریاضی خیلی به من کمک می‌کنه، که بهتر درکش کنم. اگه کسی باهوش باشه و ریاضی رو دوست داشته باشه می‌تونه با کمک انتشارات نخبگان جوان خیلی موفق بشه.

دوست دارم جراح مغز و اعصاب بشم.”

 

 

علیرضا سمیعی فر

دانش‌آموز پایه چهارم دبیرستان-شیروان

نفر دوم آزمون واترلو

“سوم راهنمایی که بودم تو مدرسه آزمون تعیین سطح انتشارات نخبگان جوان برگزار شد. بعد از طرف انجمن با من تماس گرفتن و از اون به بعد عضو انجمن شدم.

من ۳ ساله عضو انجمن هستم و تو این مدت از کتاب‌ها و خدمات پشتیبانی استفاده می‌کردم.  انجمن خیلی به من تو درس ریاضی کمک کرد. من ریاضیم خوب بود اما با کمک کتاب‌ها و پشتیبانان انجمن وقت بیشتری برای ریاضی گذاشتم و روز به روز تو این درس قوی‌تر شدم.

کتاب‌های انجمن خیلی بهتر از کتاب درسیه. این کتاب‌ها بسیار قوی هستند و نسبت به کتاب‌های بقیه موسسه ها خیلی فرق داره.

من انجمن رو به خیلی از دوستام معرفی کردم و چند نفری هم تا حالا عضو شدن.

دوست دارم برق قدرت دانشگاه شریف بخونم”

 

شیرین زارع

دانش‌آموز سوم دبیرستان-قوچان

نفر اول واترلو

“سال پنجم ابتدایی که بودم تو مدرسه یه امتحان برگزار شد و من تونستم نمره خوبی تو اون امتحان بگیرم و از اون سال عضو انجمن شدم.

از کتاب‌ها و آزمون‌ها و خدمات پشتیبانی تو این سال‌ها استفاده کردم و خیلی راضی بودم. هدفم بیشتر اینه که ریاضیم خیلی قوی بشه و تو رقابت با هم سن و سالان خودم موفق باشم.

آزمون واترلو نسبت به آزمون‌های دیگه تخصصی تره و چون یه مسابقه بین المللیه خیلی سطح بالایی داره.

انجمنو به دوستام با آزمون‌ها معرفی می‌کنم. به نظرم نقطه قوت انجمن همین آزمون‌های خیلی قوی هستند.

دوست دارم پزشک بشم.”

 

 

فاطمه علی آبادی

دانش‌آموز پایه نهم

نفر سوم المپیاد هندسه کشوری

“از سال اول راهنمایی عضو انجمن شدم. تو المپیاد هندسه و واترلو شرکت کردم و در المپیاد هندسه مدال برنز گرفتم.

از بچگی به ریاضی علاقه داشتم. ریاضی یه حس ماجراجویی میده. اولین باری که این حسو داشتم تو مجله ریاضی بود. تو مجله یه سری مطالب هوش و استعداد با ریاضی داشت که خیلی علاقه‌مندم کرد.

تو دوره ابتدایی که بودم آزمون انجمن تو مدرسه‌مون برگزار شد و من قبول شدم و برگه‌ای بهم دادن که می تونم عضو افتخاری انجمن بشم. ولی اون موقع عضو نشدم. اول راهنمایی که بودم خیلی از ریاضی زده شده بودم. داشتم کمدمو مرتب می‌کردم که اون برگه رو پیدا کردم و تماس گرفتمو و عضو انجمن شدم.

پشتیبان‌های انجمن خیلی دقیق هستند. ایشون به من برنامه می‌داد و من بر اساس اون برنامه خیلی خوب می‌تونستم در کنار کارای دیگم ریاضی هم بخونم.

کتاب‌های انجمن خیلی جذابه و شیرینی‌های ریاضی رو بیشتر نشون میده.

من انجمنو به همه دوستام معرفی کردم . خیلی از اونا تو آزمون‌های انجمن شرکت می‌کنن.

برای من نقطه قوت انجمن آموزش مکاتبه‌ای بود. اینکه کلاس نرم و وقت بیشتری برای درس خوندن بذارم و در کنار او پشتیبان‌هایی داشته باشم که اشکالاتمو برطرف کنن.

دوست دارم در آینده پزشک بشم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *