2015/07/04

سامانه آموزش مجازی

یادگیری هوش را تقویت و خلاقیت را شکوفا می‌سازد. هدف ما عمومی‌کردن آموزش برای تمام افراد علاقه‌مند و مستعد است. برای این منظور سامانه‌ی آموزش مجازی (student.ir) توسط مجموعه‌ی نخبگان جوان راه‌اندازی شد. در سامانه‌ی آموزش مجازی تلاش شده با رفع اجبارهای آموزش سنتی، استفاده از تکنولوژی‌های نوین دنیا و روش‌های آموزشی دیداری و شنیداری، اشتیاق به یادگیری در دانش‌آموزان بیشتر شود. مجموعه‌ی نخبگان جوان با استفاده از این سامانه خدمات گوناگونی همچون دوره‌های آموزشی، آزمون‌های آنلاین، فیلم‌ها و بازی‌های آموزشی ارائه می‌دهد. این خدمات بر مبنای آخرین روش‌های آموزشی در جهان شکل گرفته است.

از مزایای آموزش مجازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سامانه‌ی آموزش مجازی در تمام روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترسی است.
 • دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند با موبایل، تبلت یا کامپیوتر شخصی خود به سامانه‌ی آموزش مجازی دسترسی داشته باشند.
 • طراحی سامانه‌ی آموزشی به گونه‌ای است که استفاده از آن برای دانش‌آموزان و اولیا آسان باشد.
 • در تهیه‌ی محتوای آموزشی تمامی گروه‎های یادگیرنده‎ دیداری، شنیداری و بساوایی در نظر گرفته شده‌اند و سیستم آموزشی طراحی شده برای همه‌ی دانش‌آموزان مفید است. مثلا دانش‌آموزان شنیداری ممکن است با گوش کردن به توضیحات معلم هنگام تدریس یا دانش‌آموزان دیداری با حضور در کلاس‌های مجازی و مشاهده‌ی جزوات آموزشی بیشترین بهره را ببرند، در حالی‌که یادگیری دانش‌آموزان بساوایی با انجام دادن فعالیت‌ها و بازی‎های طراحی شده بر اساس محتوای آموزشی ارائه شده که امکان اجرا شدن به صورت گروهی را دارند، تقویت شود.
 • برای آموزش مفاهیم از رسانه‌های مختلف استفاده شده تا با ترکیب آنها تجربه‌ی یادگیری برای دانش‌آموزان خوشایندتر شود و کیفیت یادگیری افراد بیشتر شود.
 • دانش‌آموزان می‌توانند فرایند یادگیری را به تعداد دلخواه تکرار کنند.
 • برای تجربه‌ی عملی و کاربردی مباحث تدریس شده که انگیزه‌ی یادگیری دانش‌آموزان را بیشتر خواهد کرد، فضای آزمایشگاهی به هر دانش‌آموز اختصاص داده شده است.
 • به دلیل تاثیر فضای رقابتی بازی‌های گروهی در یادگیری دانش‌آموزان، بر اساس محتوای آموزشی ارائه شده، بازی‌هایی طراحی شده است که به صورت آنلاین در این سامانه برگزار می‌شود.
 • با هدف دستیابی به تسلط در موضوعات مختلف، امکان انجام بیشمار تمرین از هر مبحث درسی، در سطوح مختلف برای دانش‌آموزان علاقه‌مند ایجاد شده است.

 

3 thoughts on “سامانه آموزش مجازی

 • سلام علیکم خسته نباشید
  من سید علی بخشی در سال ۸۵ قبول قطعی شدم در انجمن ریاضی دانان جوان
  الان چند ساله میگذره الان من چند ساله دارم حسرت میخورم که چرا من عضو نیستم با این که قبول شدم دائم
  لطفا بگین چکار کنم

  • سلام
   وقت شما بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۳۱۹۰۹۰ تماس بگیرید و یا به شماره تلگرام ۰۹۳۵۹۴۰۵۰۱۰ پیام دهید تا همکاران با توجه به مقطع تحصیلی راهنماییتون کنند.
   همچنین٬ برای دریافت آخرین اخبار به کانال رسمی انجمن ریاضی دانان جوان در تلگرام بپیوند:
   https://t.me/riazijavan
   موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *