خبرگزاری تبیان: معرفی انجمن ریاضی دانان جوان

انجمن ریاضی دانان جوان عنوان مجموعه ای علمی و تحقیقاتی و آموزشی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نموده است. این فعالیت ها در زمینه تحقیقات، پژوهش و برگزاری سمینارها و همایش‌های علمی، خدمات مشاوره‌ای – تحصیلی، برگزاری آزمون‌های علمی، انتشار مجلات الکترونیکی و کاغذی و…… در کل کشور انجام شده است.

 

انجمن ریاضی دانان جوان به عنوان مجموعه ای علمی و تحقیقاتی و آموزشی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نموده است. این فعالیتها در زمینه تحقیقات، پژوهش و برگزاری سمینارها و همایش های علمی،خدمات مشاوره ای-تحصیلی، برگزاری آزمون های علمی، انتشار مجلات الکترونیکی و کاغذی و…… در کل کشور انجام شده است.

 

لذا به منظور آمادگی و آشنائی بیشتر در زمینه ریاضی و آزمون المپیاد های ریاضی واحدهای مکاتبه ای برای دانش پژوهان برگزیده پیش بینی شده که طی این دوره ها مباحث طرح شده به صورت واحد بندی به صورت منظم و مستمر آموزش داده خواهد شد.

انجمن هر ساله با برگزاری آزمون مرحله دوم، اعضا ویژه را انتخاب نموده و با تشکیل دوره های آمادگی، تیم نهائی را در مسابقات ریاضی دانشگاه واترلو کانادا شرکت می دهد، این مسابقات هر سال با حضور بیش از ۳۵ کشور جهان برگزار شده که انجمن به عنوان نماینده ایران در مسابقات شرکت می نماید.

کلیه کتب آموزش مکاتبه ای توسط مولفین انجمن و مدرسان و اساتید برتر ریاضی کشور تالیف شده است.

تمام اعضای ثبت نامی دارای پشتیبان آموزشی می باشند و به صورت تلفنی هر ماه یک بار، با رفع اشکال در واحدهای انتخابی راهنمائی و پشتیبانی خواهند شد.

دبیر خانه مرکزی انجمن ریاضی دانان جوان از ساعت۹صبح الی۱۸ بعد از ظهر بجز ایام تعطیل پاسخگوی سوالات کلیه اعضا خواهد بود.تلفن:۰۲۱۷۴۳۱۹۰۹۰

کلیه دانش آموزان می توانند اطلاعیه ها و اخبار مربوطه را از طریق روزنامه های کثیرالانتشار و تلویزیون و رادیو و سایت انجمن ریاضی دانان جوان پیگیری نمایند.(www.anjoman.ir)

لینک خبر: معرفی انجمن ریاضی دانان جوان

تاریخ انتشار:  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ساعت ۱۰:۱۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *